Zvezdan Terzić: „Dejan Savićević je dupla nula od čoveka!“

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić rekao je danas da poziv Dejanu Savićeviću „stoji“, a u izjavi je naveo i da je nekadašnji fudbaler tog kluba „dupla nula“ kao čovek i predsednik FS Crne Gore.

„Savićeviću je pametnije da ućuti. Savićević je kao igrač bio vanserijski i zaslužuje respekt, Savićević kao čovek i kao predsednik FS Crne Gore sada je dupla nula. Čovek pun kompleksa i ne može da prihvati da je posle igračke karijere neuspešan i kao čovek i kao rukovodilac, a da je na drugoj strani neko ko nije bio tako dobar fudbaler, a sada uspešan i kao čovek i kao direktor Crvene zvezde. Sujeta i kompleksi govore iz Savićevića. Savićević je prvi komentarisao mene i lažno me optužio, a sada licemerno poručuje da ja njega ne komentarišem. On očigledno živi u zabludi da je on jedini vlasnik istine. Jedina istina je da Crna Gora zaslužuje boljeg predsednika fudbalskog saveza. A, poziv za utakmicu i dalje stoji jer je Crvena zvezda veća od svakog pojedinca“, naveo je Terzić u izjavi dostavljenoj medijima.

Terzić je nedavno pozvao Savićevića da bude gost na utakmici Zvezde i Milana u Ligi Evropa, uprkos međusobnom sukobu, a Savićević je izjavio da je on „poslednji čovek u Srbiji koji treba da ga zove na utakmicu“.

Savićević je između ostalog naveo da je Terzić jedan od ljudi sa kojima se nikada neće pomiriti.

Vaš komentar na ovo?

Ostavite komentar