Uhapšeni general policije Slobodan Malešić „trgovao uticajem“, a s njim uhapšena i trojica „privrednika“!

Kako srpska novinska agencija SIA saznaje, njemu se na teret stavlja trgovina uticajem, a u toku noćašnje policijske akcije pored generala privedene su još tri osobe!

BEOGRAD – General policije Slobodan Malešić uhapšen je kasno sinoć!

Malešić je inače načelnik novosadske policije, a na to mesto došao je s funkcije pomoćnika direktora policije Vladimira Rebića. Pre toga, bio je načelnik policije u Kragujevcu.

Kako saznajemo, njemu se na teret stavlja trgovina uticajem, a u toku noćašnje policijske akcije pored generala privedene su još tri osobe.

Kako saznajemo, privedena su trojica privrednika.

Iz Tužilaštva za organizovani kriminal, potvrđeno je da je Mališić priveden.

Prema nezvaničnim informacijama, on je doveden kao građanin u zgradu u Ustaničkoj sinoć oko 19.45, ali je onda ipak osumnjičen i zadržan.

Vaš komentar na ovo?

Ostavite komentar