Sportski TV program – nedelja, 17. decembar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 17. decembar 2017.

08.00Eurosport 2Destinacija Pjongčang
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Sent Etijen – Monako
08.00Arenasport 4Automoto, WRC, pregled sezone
08.15Arenasport 2Hokej: Los Anđeles – Njujork Rendžers
08.30EurosportAlpsko skijanje, Italija
08.30Sport klub 1Pregled Evrolige
08.30Eurosport 2FIS Svetski kup, Montafon, Austrija, snoubord
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 4Fudbal: Brizbejn – Melburn Viktori, direktno
09.00Arenasport 1Košarka: Partizan – MZT Skoplje
09.00SOSSOS mreža
09.05Sport klub 2NFL Gameday
09.15Sport klub 1Car Fashion
09.30Eurosport 2Serija domaćih nacija, Glazgov, polufinale
09.35Sport klub 3Svet sporta magazin
09.35Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Totenhem
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
10.00SOSFudbalski miks
10.00Sport klub 3NFL: Kanzas Siti – LA Čardžers
10.00Sport klub 1Košarka: Astana – Uniks, direktno
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Eurosport 2Toblah, Italija, 10 km slobodnim stilom
11.00Arenasport 1Rukomet: Zagreb – Vojvodina
11.00Arenasport 4Poker
11.00SOSPuls života
11.15Eurosport 2Toblah, Italija, 10 km klasičnim stilom
11.25Sport klub 2Ekstremni svet sporta
11.45EurosportBiatlon, Francuska
11.50Sport klub 1Premijer liga, golovi
12.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige šampiona
12.00Arenasport 2Red bul, pregled sezone
12.00Arenasport 4Fudbal, najava italijanske lige
12.00Sport klub 2Fudbal: Đirona – Hetafe, direktno
12.00SOSSajam sporta
12.15EurosportAlpsko skijanje, Italija
12.15Eurosport 2FIS Svetski kup, Montafon, Austrija, snoubord
12.23Republika SrpskaFudbal: Verona – Milan
12.25Sport klub 1SK miks
12.30Sport klub 3Fudbal: Sparta – Fejnord, direktno
12.30Arenasport 1Košarka: Barselona – Gran Kanaria, direktno
12.30Arenasport 4Fudbal: Verona – Milan
12.45Sport klub 1NBA Live
13.00Arenasport 2Hokej: Edmonton – Minesota
13.00SOSFudbalski miks
13.00Eurosport 2Serija domaćih nacija, Glazgov, polufinale
13.00Arenasport 3Fudbal: Ren – PSŽ
13.15Sport klub 1Košarka. Tofas – Fenerbahče, direktno
13.30EurosportSkijaški skokovi, Švajcarska
13.45Eurosport 2Serija domaćih nacija, Glazgov, finale
14.00Sport klub 2Car Fashion
14.00SOSPet frendli
14.30Sport klub 2Fudbal: Malatja – Galatasaraj, direktno
14.30Arenasport 1Fudbal: Klub Briž – Anderleht, direktno
14.30Sport klub 3Ekstremni svet sporta
14.30Arenasport 4FIFA fudbal
14.30SOSSOS vesti
15.00Arenasport 2Fudbal: Nant – Angers, direktno
15.00Sport klub 3Džudo vorld masters: St Peterburg, direktno
15.00Arenasport 4Fudbal: Bolonja – Juventus, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Hajduk – Inter, direktno
15.00SOSLiga budućih šampiona
15.15Sport klub 1Fudbal: Vest Bromvič – Mančester Junajted, direktno
15.30Eurosport 2Hanover – Bajer Leverkuzen
16.15Sport klub 2Fudbal: Selta – Viljareal, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 3Fudbal: Austrija Beč – Šturm, direktno
16.30Arenasport 1FIFA fudbal
16.45EurosportNordijska kombinacija, Austrija
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Bordo, direktno
17.00SOSFudbalski miks
17.00Arenasport 2Automoto, WRC, pregled sezone
17.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
17.00Arenasport 1Košarka: FMP – Cedevita, direktno
17.15EurosportSkijaško trčanje, Tolbah
17.20RTS 2Rukomet (ž), SP, finale, prenos
17.30Eurosport 2FIFA fuddbal magazin
17.30Sport klub 1Fudbal: Burnmut – Liverpul, direktno
18.00Arenasport 2Rukomet: Dinamo Pančevo – Gorenje, direktno
18.00Eurosport 2Lajpcig – Herta Berlin
18.10Sport klub 2NBA live
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 3Car Fashion
18.30Arenasport 4Košarka: Monbus Obradorio – Real Madrid, direktno
18.30Sport klub 2Fudbal: Las Palmas – Espanjol, direktno
19.00SOSSećanja
19.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evrope
19.00Sport klub 3NFL: Karolina – Grin Bej, direktno
19.10EurosportVesti
19.30Sport klub 1Pregled Evrolige
19.30Arenasport 3FIFA fudbal
19.45EurosportSnuker, Škotska, prenos finala
19.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
20.00Arenasport 3Clubland
20.00SOSObjektiv
20.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.10Sport klub 1Pregled Evrokupa
20.25RTS 2Vaterpolo, Kup Srbije, finale, prenos
20.30Arenasport 3Rukomet: Nekse – Metalurg, direktno
20.30Arenasport 2Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, finale, direktno
20.30Sport klub 2NBA Inside Stuff
20.45Sport klub 1Fudbal: Barselona – Deportivo, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Atalanta – Lacio, direktno
20.45SOSSOS vesti
21.00Arenasport 1Fudbal: Lion – Marsej, direktno
21.00SOSTotal soker
21.00Sport klub 2NBA Action
21.10Eurosport 2Vesti
21.15Eurosport 2Watts
21.30Sport klub 2Košarka: Toronto – Sakramento, direktno
21.30Eurosport 2Anesi-Le Gran Bornan, Francuska
22.00Eurosport 2FIS Svetski kup, Montafon, Austrija, snoubord
22.10Sport klub 3Na današnji dan
22.15Arenasport 3Fudbal: Bajern – PSŽ
22.25Sport klub 3NFL: Pitersburg – Nju Ingland, direktno
22.30Eurosport 2EP u malim bazenima, Kopenhagen
22.35Sport klub 1SK miks
22.45Arenasport 4Košarka. FMP – Cedevita
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00SOSSOS vesti
23.00Arenasport 2Boks: Povetkin – Ham
23.00Sport klub 1Vesti
23.30Arenasport 1Fudbal: Bolonja – Juventus
23.30Eurosport 2Toblah, Italija, 10 km klasičnim stilom
23.30Sport klub 1Košarka. Toronto – Sakramento
23.35EurosportSkijaški skokovi, Švajcarska
00.00SOSLiga budućih šampiona
00.00Sport klub 2Svet sporta magazin
00.25SOSSOS mreža
00.30Sport klub 2Fudbal: Burnemut – Liverpul
01.00SOSNoćni program
01.20Sport klub 1NBA Inside Stuff
01.25RTS 2Rukomet (ž), SP, finale, r.
01.35Sport klub 3SK miks
01.45Sport klub 3Odbojka. Peruđa – Modena
01.50Sport klub 1NBA Action
02.20Sport klub 2Fudbal: Barselona – Deportivo
02.30Sport klub 1NFL: Olukelnd – Dalas, direktno
03.25Sport klub 3Košarka. Tofas – Fenerbahče
04.10Sport klub 2Fudbal: Vest Bromvič – Mančester Junajted
05.00Sport klub 3Ragbi: Ospresj – Nortempton
05.45Sport klub 1SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Vaš komentar na ovo?

Ostavite komentar