REPORTER

Nezavisni dnevni magazin

Sportski TV program – utorak, 05. decembar 2017.

Sportski TV program – utorak, 05. decembar 2017.

07.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, pojedinačna miks štafeta
07.00 Sport klub 2 Fudbal: Borusija Menhengladbah – Bajern
07.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, mešovita štafeta
07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled kola EHF lige šampiona
07.50 Sport klub 3 NFL: Atlanta – Tampa Bej
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Beveren – Sporting Šarlroa
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Nica – Lion
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
08.15 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Boston
08.30 Eurosport 2 Skejt Amerika
08.30 Sport klub 1 Turska liga: Trapezunt – Bešiktaš
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Sport klub 2 Košarka: Francuska – BiH
09.00 Arenasport 1 Košarka. Dinamik – Metalac
09.00 Eurosport Trke dronova
09.05 SOS Crna tačka
09.45 SOS Objektiv
10.00 Eurosport OI: Olimpijski rekordi
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sevilja – Liverpul
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Krotone
10.15 Sport klub 3 Košarka. Rusija – Belgija
10.30 Sport klub 2 NFL: Baltimor – Hjuston
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Nica – Lion
11.00 Eurosport OI: Neobični momenti
11.15 SOS Total soker – odjeci
11.30 Eurosport OI: Budući heroji
11.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, mešovita štafeta
11.45 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
11.50 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
12.00 Arenasport 4 Košarka. Viskonsin – Virdžinija
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem – Vest Bromvič
12.00 Arenasport 2 Hokej: Anahajm – Čikago
12.00 Eurosport OI: Olimpijska priznanja
12.15 Eurosport OI: Teorija sporta
12.30 Eurosport 2 Lejk Luis, Kanada, super G
12.45 Sport klub 3 Ragbi: Australija – Fidži
12.50 Sport klub 2 Fudbal: Espanjol – Hetafe
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Lacio – Fiorentina
13.00 SOS SOS koš
13.30 Eurosport 2 Belfast, finale
13.30 Eurosport FIFA fudbal
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Supersport junajted – Mazembe
13.45 Arenasport 2 Boks
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.00 Eurosport Snuker, Engleska
14.15 Sport klub 1 NBA Live
14.15 Arenasport 2 Košarka: Merilend – Sirakjuz
14.30 Sport klub 3 Car Fashion
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 1 NFL: Sinsinati – Pitsburg
14.40 Sport klub 2 NBA Live
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.00 Sport klub 2 Fudbal: Kaljari – Pordenone, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
15.00 Sport klub 3 Fudbal: Spal – Citadela, direktno
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Đenova – Roma
15.30 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
16.00 Eurosport 2 Skejt Amerika
16.00 Arenasport 2 Great sporting momments
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Sporting – Juventus
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Pivovarna Laško – Flensburg
17.00 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
17.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
17.00 Sport klub 1 Evrokup studio
17.00 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul – Čelzi
17.05 SOS Crna tačka
17.30 Eurosport Konjički sportovi
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Spartak
17.50 RTS 2 Rukomet (ž): Nemačka – Srbija, prenos
18.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
18.00 Arenasport 1 Košarka: Bosna Rojal – Primorska, direktno
18.00 Sport klub 2 Na današnji dan
18.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, mešovita štafeta
18.00 Sport klub 1 Evrokup: Lijetuvos – Partizan, prenos
18.05 Eurosport Biatlon: Švedska
18.15 Sport klub 2 Košarka: Fenerbahče – Bujukčekmeče, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
18.30 Arenasport 2 Fudbal, pregled belgijske lige
18.50 Sport klub 3 PL Netbusters
19.00 Eurosport Skijaški sportovi: Rusija
19.00 Arenasport 4 Fudbal: Strazbur – Kaen, direktno
19.00 Eurosport 2 Lejk Luis, Kanada, super G
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Nekse – Vardar, direktno
19.05 SOS Fudbalski miks
19.25 Sport klub 3 NBA Live
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Malaga – Numansija, direktno
19.40 Sport klub 3 Pregled Naskar, finale, Majami
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Eurosport Snuker, Engleska
20.00 Sport klub 1 NBA Live
20.00 Eurosport 2 Belfast, finale
20.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
20.05 SOS Fudbal na SOS kanalu
20.05 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
20.30 Sport klub 1 Evrokup: Trntino – Zenit, prenos
20.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
20.45 Arenasport 2 Rukomet: Metalurg – Tatran Prešov, direktno
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Lester – Totenhem, direktno
20.52 SOS Aforizmi o sportu
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Bordo – Sent Etijen, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Sampdorija – Peskara, direktno
21.30 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Fuenlabrada, direktno
21.30 Arenasport 3 Fudbal: Selta – Eibar, direktno
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 SOS Prva liga, 15. kolo
22.00 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 2 Boks
22.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, pojedinačna miks štafeta
22.30 Sport klub 1 Top tenis
22.45 Sport klub 3 Pregled turske lige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 Pregled ruske lige
23.00 Eurosport 2 Lejk Luis, Kanada, super G
23.10 SOS Total soker – odjeci
23.15 Arenasport 4 Poker
23.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
23.30 Sport klub 2 Fudbal: Bešiktaš – Manisa
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Nekse – Vardar
23.35 Eurosport Vesti
23.35 Sport klub 3 Esports Balkan League – League of Legends
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 4 Košarka: Bosna Rojal – Primorska
00.00 Sport klub 1 Evrokup: Alba – Lokomotiva
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Malaga – Numansija
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Amiens – Lion
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS SOS koš
01.15 Arenasport 1 Fudbal: Independiente – Libertad, direktno
01.15 Sport klub 2 Fudbal: Spal – Citadela
01.25 Sport klub 3 Košarka: Srbija – Gruzija
01.45 Arenasport 4 Boks
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Pert Glori
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Red bul, pregled sezone
03.00 Sport klub 1 MMA megdan
03.00 Sport klub 3 Fudbal: Sampdorija – Peskara
03.00 Sport klub 2 Fudbal: Brajton – Kristal Palas
03.10 RTS 2 Rukomet (ž): Nemačka – Srbija, r.
03.15 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
03.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Red bul, pregled sezone
03.45 Arenasport 1 Fudbal, pregled belgijske lige
03.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Rosario – Boka Juniors
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Roma
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Vardar
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Klub Briž – Zulte Varegem
04.45 Sport klub 3 Fudbal: Lucern – Bazel
04.45 Sport klub 2 Košarka: Efes – Usak

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavite komentar

%d bloggers like this: