REPORTER

Nezavisni dnevni magazin

Sportski TV program – utorak, 02. januar 2018.

Sportski TV program – utorak, 02. januar 2018.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: River Plate – Boka Juniors
07.00 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
07.00 Eurosport 2 Četiri skakaonice,140 m Garmiš Partenkirhen
07.05 Sport klub 2 Indijska liga. Kolkata – Goa
07.30 Arenasport 2 Košarka: Valensija – Real Madrid
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Fiorentina – Milan
08.00 Sport klub 3 Košarka: Vašington -Čikago
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Egipat – Kamerun
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Eurosport Tur de ski: Lencerhajde, Švajcarska, potera
08.15 Eurosport 2 Noć skokova
08.30 Sport klub 1 SK miks klasika
08.30 Eurosport Novogodišnja turneja Četiri skakaonice, Garmiš Partenkirhen
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 2 Fudbal: Barnli – Liverpul
08.55 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
09.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.00 Arenasport 2 Odbojka: Francuska – Brazil
09.00 SOS Zlatna lopta 2017.
09.15 Eurosport 2 Afrička eko trka
09.30 Eurosport 2 Tur de ski: Lencerhajde, Švajcarska, potera
09.30 Eurosport Pert, Australija, 4. dan
09.40 SOS Gost SOS-a
09.45 Sport klub 3 Fudbal: Lids – Notingem Forest
09.55 Sport klub 1 VTA Brizbejn, direktno
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Juventus
10.00 Eurosport 2 Brizbejn, 4. dan
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.40 Sport klub 2 Car Fashion
11.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, Raul Gonzalez, intervju
11.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Jug – Jadran Carine
11.00 SOS Total soker – odjeci
11.10 Sport klub 2 Fudbal: Everton – Mančester Junajted
11.30 Arenasport 1 Odbojka, EP: Srbija – Belgija, za 3. mesto
11.30 Sport klub 1 Fudbal: Lids – Notingem Forest
11.30 Sport klub 3 Fudbal: Burnemut – Everton
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
12.00 Arenasport 2 Ragbi: Lenster -Konaht
12.00 Eurosport 2 Pert, Australija: Australija – Belgija
12.00 Arenasport 4 Košarka. Gonzaga – Nort Karolina
13.00 SOS SOS koš
13.00 Sport klub 2 VTA Brizbejn
13.15 Sport klub 3 Fudbal: Lester – Hadersfild
13.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: 70 godina FK Vardar
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Stouk – NJUkasl
13.45 Arenasport 4 Novogodšnji specijal, 18 događaja 2018.
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Independiente
14.00 Arenasport 2 Novogodišnji specijal, 17 sportista 2017
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
14.15 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, Svetsko prvenstvo
14.30 SOS SOS vesti
15.00 Arenasport 2 Hokej: Švedska – Kanada
15.00 Sport klub 3 Fudbal: Stouk – Njukasl
15.15 Sport klub 1 NBA Live
15.15 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, Rukometaši Vardara
15.30 Eurosport Doha, Katar, 2. dan
15.30 Eurosport 2 Doha, Katar, 3. dan
15.30 Sport klub 1 Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
15.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal. Damir Džumhur intervju
16.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal. Ivana Španović intervju
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – PSŽ
16.15 Arenasport 4 Ragbi: Kardif – Skarlets
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 1 SK blupers
16.30 Arenasport 1 Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
16.45 Sport klub 3 Dokumentarni film
17.00 Arenasport 2 Košarka: Valensija – Gran Kanaria
17.00 SOS Zlatna lopta 2017.
17.00 Sport klub 1 Fudbal: Lester – Hadersfild
17.30 Eurosport 2 Tur de ski, Obersdorf, Sprint klasičnim stilom
17.40 SOS Gost SOS-a
17.45 Sport klub 3 NBA Live
17.55 Sport klub 2 NBA Action
18.00 Arenasport 4 Hokej: Njujork Rendžers -Bafalo
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina – Milan
18.00 Sport klub 3 Best of, Dejvis kup 2017
18.20 Sport klub 2 Pregled Championship-a
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: Arpad Šterbik intervju
18.40 Sport klub 1 Dokumentarni program
18.40 Eurosport 2 Četiri skakaonice, Insbruk, 130 m
18.45 Arenasport 2 Rukomet: Gjori – Vardar
18.50 Sport klub 2 Fudbal: Bolton – Hal
19.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – Olimpija,direktno
19.00 Sport klub 3 Evrokup: Torino – Bajern, direktno
19.30 Eurosport Vesti
19.30 Eurosport 2 Zagreb, Hrvatska, slalom, 1. i 2. vožnja (ž)
19.35 Sport klub 1 Najbolji potezi 2017.
19.35 Eurosport Doha, Katar, 2. dan
20.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 kurioziteta 2017.
20.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Španija – Nemačka
20.00 SOS Tekfondo – TK Galeb
20.10 Sport klub 1 Top tenis
20.15 Arenasport 2 Hokej: Njujork Rendžers -Bafalo
20.30 Eurosport 2 Vesti
20.35 Eurosport 2 Četiri skakaonice, Insbruk, 130 m
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Napoli – Atalanta, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Svonsi – Totenhem, direktno
20.52 SOS Aforizmi o sportu
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Real Madrid – Juventus
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Sport klub 3 Evrokup: Gran Kanaria – Alba, direktno
21.30 Eurosport FIS Svetski kup, Mehelen, Belgija
21.30 Eurosport 2 Tur de ski, Obersdorf, Sprint klasičnim stilom
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted -Ajaks
22.30 Eurosport Horse Excellence
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Eurosport 2 Zagreb, Hrvatska, slalom, 2. vožnja
22.40 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
22.45 Sport klub 2 Evrokup: Torino – Bajern
22.50 Sport klub 3 Esports Balkan League – League of Legends
23.00 SOS Sećanja
23.00 Eurosport FIFA fudbal
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport 2 Brizbejn, Australija, 4. dan
23.00 Arenasport 1 Košarka: Tenerife – Banvit
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Sport klub 1 NBA specijal
23.35 Eurosport Eko trka Afrike, 1. etapa
23.45 Eurosport Novogodišnja turneja Četiri skakaonice, Garmiš Partenkirhen
00.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
00.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Olimpija
00.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, 1, 2. i 3. kolo, pregled kolo, pregled
00.00 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Siti – Votford
00.20 Sport klub 2 NFL: Minesota – Čikago
00.40 Sport klub 3 Fudbal: Svonsi – Totenhem
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Fudbal: Egipat – Kamerun
01.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 događaja 2017.
02.00 Sport klub 1 VTA Brizbejn, direktno
02.30 Sport klub 3 Fudbal: Bristol Siti -Vulvs
02.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Srbija – Italija, finale SL
02.45 Sport klub 2 Fudbal: Sautempton – Kristal Palas
03.00 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Lacio
04.15 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Partizan
04.15 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
04.30 Sport klub 2 Fudbal: Breša – Kremona
04.30 Sport klub 3 Fudbal: Everton – Mančester Junajted
05.00 Arenasport 1 Fudbal: Sidnej – Pert Glori

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavite komentar

%d bloggers like this: