REPORTER

Nezavisni dnevni magazin

Sportski TV program – ponedeljak, 11. decembar 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 11. decembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker: Jork
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.00 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
07.05 Sport klub 3 Košarka: Himki – Nižnji
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Leven -Erlangen
07.30 Eurosport 2 Titize-Nojštat, Nemačka 142 m skakaonica
07.45 Sport klub 2 Košarka: Darušafaka – Bujukčekmeče
07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Vitoria – Flamengo
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
08.15 Arenasport 2 Hokej: Boston – Filadelfija
08.30 Sport klub 1 Odbojka: Pjaćenca – Monca
08.30 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
08.35 Sport klub 3 Fudbal: Brondbi – Aarhus
08.45 Eurosport 2 Hohfilcen, Austrija, štafeta (ž)
09.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Partizan
09.00 SOS Objektiv
09.20 Sport klub 2 Fudbal: Njukasl – Lester
09.30 Eurosport 2 UK šampionat, Jork, R. O’Saliven – M. Selbi
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Vojvodina
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Torino – Atalanta
10.15 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Everton
10.15 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Efes
10.30 Eurosport Biciklizam: Santijago
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaen – Lion
11.00 SOS Total soker
11.20 Sport klub 2 Fudbal: Kvins Park Rendžers – Lids
11.30 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
11.55 Sport klub 3 Pregled Evrolige
12.00 Eurosport Žerb za UEFA ligu šampiona
12.00 Sport klub 1 Košarka: Galatasaraj – Usak
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Gimnazija – River Plate
12.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Gran Kanaria
12.00 Eurosport 2 Titize-Nojštat, Nemačka 142 m skakaonica
12.00 Arenasport 2 Fudbal: Rijeka – Hajduk
12.45 Sport klub 3 Ragbi: La Rošel – Vasps
13.00 Eurosport 2 Davos, Švajcarska, 10 km slobodna tehnika (ž)
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Sampdorija – Lacio
13.00 Sport klub 2 Car Fashion
13.00 RTS 1 Žreb za nastavak Lige Evrope, prenos
13.00 SOS Sećanja
13.00 Eurosport Žreb za UEFA ligu Evrope
13.15 Sport klub 2 Fudbal: Real Madrid – Sevilja
13.40 Sport klub 1 NBA Live
13.45 Arenasport 4 Fudbal: Adelaida – Sidnej
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Monpelje – Marsej
13.45 Eurosport Snuker: Glazgov
13.45 Eurosport 2 St Moric, Švajcarska, Super G (ž)
13.50 Sport klub 1 Košarka: Fenerbahče – Giresun
14.00 SOS Fudbal
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 Sport klub 3 NFL: Džeksonvil – Sijetl
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Eurosport 2 Titize-Nojštat, Nemačka 142 m skakaonica
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal – Mančester Junajted
15.00 Sport klub 2 Fudbal: Kristal Palas – Burnemut
15.15 SOS Objektiv
15.30 Arenasport 2 Automoto, Nemačka
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 1 Košarka: Detroit – Boston
15.35 Arenasport 4 FIFA fudbal
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Juventus
16.00 Eurosport 2 Hohfilcen, Austrija, štafeta
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Sevilja – Liverpul
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Aalborg
16.55 SOS Da li znate
17.00 Arenasport 1 Fudbal, najava lige Evrope
17.00 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
17.00 Sport klub 2 Košarka: Efes – Sakarja, direktno
17.05 SOS SOS bubamara
17.30 Sport klub 1 Fudbal: Akhmat – Zenit, direktno
17.45 Sport klub 3 NBA live
18.00 Arenasport 2 Košarka: Mega Bemaks – Zadar. Direktno
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Konja – Karabuk, direktno
18.00 Eurosport 2 Snoubord
18.00 SOS Fudbalski miks
18.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled francuske lige
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Istra – Rudeš, direktno
18.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
18.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled italijanske lige
18.45 Eurosport Konjički sportovi
18.55 SOS Da li znate
18.55 Sport klub 2 Pregled holandske lige
19.00 Eurosport 2 Titize-Nojštat, Nemačka 142 m skakaonica
19.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige
19.00 Arenasport 4 Fudbal: Krotone – Udineze, direktno
19.05 SOS Autokomanda
19.25 Sport klub 1 Pregled Championship-a
19.40 Eurosport Vesti
19.45 Eurosport Snuker: Glazgov
19.50 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
19.55 Sport klub 2 Pregled španske lige
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00 Arenasport 2 Hokej: Boston – Filadelfija
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Brajton – Liverpul
20.00 Sport klub 3 MMA: Megdan
20.00 SOS Crna tačka
20.15 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
20.40 Eurosport 2 Vesti
20.45 Eurosport 2 Hohfilcen, Austrija, štafeta
21.00 SOS TAŠ total soker
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Verona – Đenova, direktno
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Reding – Kardif, direktno
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Espanjol – Đirona, direktno
21.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – Igokea, direktno
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Vojvodina
22.00 Arenasport 2 Boks
22.30 Eurosport 2 Snoubord
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.50 Sport klub 3 NBA live
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.05 Sport klub 3 NFL: Pitsburg – Baltimor
23.10 SOS SOS koš, uživo
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.30 Sport klub 1 Pregled španske lige
23.30 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Sport klub 2 Pregled Championship-a
00.00 Eurosport MLS specijal
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Zeta – Grbalj
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Zulte Varegem – Gent
00.00 Arenasport 1 Boks
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Bemaks – Zadar
00.15 Eurosport Skijaški skokovi: Nemačka
00.30 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
00.30 Sport klub 1 Košarka: Uniks – CSKA
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Hokej: San Hoze – Vašington, direktno
01.15 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – Mančester Siti
01.30 Sport klub 3 Fudbal: Akhmat – Zenit
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Marineri – Pert Glori
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Sport klub 1 NBA Action
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Fiorentina – Sasuolo
02.30 Sport klub 1 NFL: Majami – Nju Ingland, direktno
03.05 Sport klub 2 Košarka: Jenisej – Parma
03.15 Sport klub 3 Pregled holandske lige
03.30 Arenasport 2 Red bul, pregled sezone
03.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Roma
04.00 Arenasport 1 Boks
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Angers
04.15 Sport klub 3 Fudbal: Reding – Kardif
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Lokeren – Anderleht
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Hanover – Gumersbah
04.35 Sport klub 2 Fudbal: Betis – Atletiko Madrid
05.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *