REPORTER

Nezavisni dnevni magazin

Sportski TV program – četvrtak, 14. decembar 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 14. decembar 2017.

08.00 Arenasport 4 Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.15 Arenasport 2 Hokej: Ocelari Trinec – Brinas
08.30 Sport klub 3 Ragbi: Australija – Engleska
08.30 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen,Kina
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
08.30 Sport klub 2 Fudbal: Bešiktaš – Galatasaraj
08.30 Sport klub 1 Evrokup: Partizan – Bilbao
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Viljanova – Gonzaga
09.05 Eurosport Snoubord: Val Torens
09.05 SOS SOS mreža
09.35 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, skijatlon
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Bajern Minhen – PSŽ
10.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport OI: Neobični momenti
10.15 Sport klub 2 Evrokup: Galatasaraj – Ređo Emilija
10.15 Eurosport 2 Finale: Kratak program, parovi
10.25 Sport klub 3 KHL: Bars – SKA
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Budućnost – Sutjeska
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 4 Poker
11.15 Eurosport 2 Finale, kratak program
11.15 SOS Fudbalski miks
12.00 Sport klub 2 PL Netbusters
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
12.00 Arenasport 2 Fudbal, Kopa Sudamerikana, finale
12.00 Eurosport Konjički sportovi: Ženeva
12.00 SOS Borilački sportovi
12.00 Arenasport 4 Košarka: Bešiktaš – Nantere
12.15 Sport klub 3 Evrokup: Andora – Torino
12.30 Sport klub 2 F1H2O, Abu Dabi, kvalifikacije, prenos
12.30 Eurosport 2 Finale, kratak program, ples
13.00 SOS SOS koš
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Juventus
13.00 Eurosport Biatlon: Austrija
13.40 Sport klub 1 Fudbal: Vest Hem – Arsenal
13.45 Sport klub 3 Odbojka: Arkas – Zaksa
13.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola brazilske lige
13.45 Eurosport 2 Potera istorije
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Strazbur – PSŽ
13.45 Sport klub 2 Rukomet: Puente Genil – La Rioha
13.50 Eurosport 2 Watts
13.54 Arenasport 2 Košarka: Viskonsin – Temple
14.00 Eurosport 2 Tehnička trka
14.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
14.30 Eurosport 2 Neobični momenti
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
15.00 Arenasport 1 Fudbal, finale Kopa Sudamerikana
15.00 Eurosport 2 Olimpijski rekordi
15.15 Arenasport 4 Fudbal: Lajpcig – Bešiktaš
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.30 Arenasport 2 Automoto, Vels
15.30 Sport klub 2 Indijska liga: Čenaijin – Kolkata, direktno
15.30 Sport klub 3 NBA Live
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 SOS SOS mreža
15.30 Sport klub 1 Indijska liga, prenos
15.35 Eurosport Skijaški sportovi: Nemačka
15.40 Sport klub 3 Evrokup: Ulm – Asvel
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Budućnost – Sutjeska
16.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, potera
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Dinamo – Nekse
16.30 Eurosport Snoubord: Val Torens
16.55 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Arenasport 4 Košarka: Bosna Rojal – Krka, direktno
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Šahtjor – Mančester Siti
17.00 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen,Kina
17.15 Sport klub 3 NFL: Sinsinati – Pitsburg
17.15 SOS Puls života
17.20 Sport klub 1 Japanska liga, pregled
17.25 Sport klub 2 Evrokup: Levalois – Uniks
17.45 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
17.55 RTS 2 Odbojka: Crvena zvezda – Niš, prenos
18.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige šampiona
18.00 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, skijatlon
18.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga Evrope, studio
18.15 Sport klub 1 NBA live
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport Biatlon: Francuska
18.45 Sport klub 1 Evroliga: Fenerbahče – Žalgiris, prenos
18.45 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 134m skakaonica
18.50 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Minden – Hanover, direktno
19.00 SOS Fizioterapija
19.00 Arenasport 2 Fudbal: Slavija Prag – Astana, multiprenos, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinami Kijev – Partizan, direktno
19.00 Arenasport 4 Fudbal: Kopenhagen – Šerif, direktno
19.05 Sport klub 2 NBA live
19.15 SOS Autokomanda
19.20 Sport klub 2 NBA Action
19.40 Eurosport Vesti
19.45 Eurosport Snuker: Glazgov
20.00 Sport klub 2 Evroliga: Brose – CSKA, direktno
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Eurosport 2 Watts
20.05 Sport klub 3 Evrokup: Makabi – Valensija, direktno
20.40 SOS Knjiga za vikend
20.45 Sport klub 1 Evroliga: Real Madrid – Barselona, prenos
20.45 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Republika Srpska Fudbal: Crvena zvezda – Keln
21.00 Arenasport 2 Fudbal: Real Sosijedad – Zenit, multiprenos, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Zorja – Atletik Klub, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Bage, direktno
21.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, potera
21.10 SOS Fudbalski miks
21.15 Arenasport 1 Rukomet: Celje – Metalurg
21.55 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
22.00 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 134m skakaonica
22.00 Sport klub 3 F1H2O, Abu Dabi, kvalifikacije
22.25 Sport klub 2 NFL Gameday
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.40 Sport klub 1 SK miks
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
22.55 Sport klub 2 Evroliga: Žalgiris – Panatinaikos
23.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
23.00 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen,Kina
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.15 SOS Košarka
23.15 Sport klub 3 Pregled japanske lige
23.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
23.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola brazilske lige
23.30 Arenasport 2 Fudbal: Rijeka – Milan
23.40 Sport klub 3 Fudbal: Željezničar – Široki Brijeg
23.48 Republika Srpska Fudbal, pregled Lige Evrope
23.55 Eurosport Vesti
23.55 Eurosport 2 Potera istorije
00.00 Arenasport 4 Košarka: Vašington – Kanzas
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Dinamo Kijev – Partizan
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Kopenhagen – Šerif
00.05 Eurosport Biatlon: Francuska
00.20 Sport klub 1 NBA Action
00.30 Sport klub 2 Odbojka: Fenerbahče – Roselar
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Eurosport Ski skokovi
01.25 Sport klub 3 Evroliga: Armani – Himki
01.30 Arenasport 2 Hokej: Kolorado – Tampa Bej, direktno
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Tigre – San Lorenco
01.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal – Bate
02.05 RTS 2 Odbojka: Crvena zvezda – Niš, r.
02.10 Sport klub 2 Evroliga: Makabi – Valensija
02.15 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola brazilske lige
03.00 Sport klub 3 La liga magazin
03.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
03.25 Sport klub 3 Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.45 Sport klub 2 Svet sporta magazin
03.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
04.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Lion
04.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
04.15 Sport klub 2 Ragbi: Tuluz – Lion
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
04.30 Arenasport 1 Fudbal, Kopa Sudamerikana, finale
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Meškov Brest – Zagreb
05.10 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
05.40 Sport klub 3 Rukomet: Gvadalahara – Barselona

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *